Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Skazz Boomelight B62L, sneakers

Skazz Boomelight B62L, sneakers


Farba
Číslo EU dospelí SANSHA, SKAZZ UK size US size cm
59.90 € Bez DPH: 49.92 €


Popis produktu


Sansha Boomelight - vysoké kožené sneakery s gumenou delenou podrážkou. Stabilizujú chodilo pri pohybe. Delená podrážka výrazne pomáha s pružnosťou topánky. Kožený zvršok udržuje pohodlie nohy aj pri dlhšom použití. Boomelight sú ľahšie a pôvabnejšie, majú tenšiu gumovú podrážku ako ich predchodca Boomerang a sú preto vhodnejšie na menej skákavé tance (Salsa atp.) alebo na muzikál. Vyrábajú sa aj s textilnou podrážkou "Split textilsole" pod modelovým označením B962. Výborne sa hodia k tancu ťažkých hip-hop a street dance choreografií. Často sú používané aj tanečnými pedagógmi pri výuke.

Výrobca Skazz by Sansha u tohto modelu kladie dôraz na vysokú kvalitu, dlhú výdrž, odolnosť, pevnosť a zároveň flexibilitu topánky. Ide o jeden z najpredávanejších modelov. Cielenie je na pokročilých a profesionálnych tanečníkov. 

 

Pohlavie Muži, Ženy
Obuv podrážka podrážka delená
Kategória Topánky sneakers
Vek Dospelí
Materiál Koža
Vlastnosť K členku, Podrážka guma

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Skazz Boomelight B62L, sneakers”

100%