Dancemaster SK
Loading...

Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Doprava

Pre doručenie tovaru si môžete zvoliť niektorú z týchto možností:

  • Osobný odber na predajni
  • Doručenie kurierom
  • Doručenie poštou
  • Doručenie na odberný bod Zásielkovne Z-point

 

Osobný odber na predajni

Imagem

 

Pri osobnom odbere na predajni môžete prebrať objednaný tovar bez poplatkov. O naskladnení tovaru budete informovaný mailom a tovar máte uskladnený po dobu 7 kalendárnych dní na našej predajni (Zborovská 5, Košice).

 

Doručenie kurierom

Imagem

 

Tovar doručujeme prostredníctvom kurierskej spoločnosti. Cena prepravy kurierom je 4,50 €Doručenie je do 24 hodín od potvrdenia o odoslaní objednávky počas pracovných dní. O presnom termíne doručenia budete informovaný SMS správou. Pri nákupe nad 70 € je doručenie ZDARMA (neplatí pri uplatnení zliav a zľavových kupónov). V prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie sa kuriér pokúsi doručiť balík ešte raz. Po tomto pokuse bude tovar doručený naspäť k nám.

 

Doručenie poštou

Imagem

 

Doručenie poštou iba pre zásielky do 1kg. Cena prepravy poštou je 4,50 €. Tovar doručujeme ako doporučenú listovú zásielku. Doručenie je do 48 hodín od potvrdenia o odoslaní objednávky počas pracovných dní. O presnom termíne doručenia budete informovaný SMS správou.  Pri nákupe nad 70 € je doručenie ZDARMA (neplatí pri uplatnení zliav a zľavových kupónov).

 

 

Doručenie na odberný bod Zásielkovne Z-point

Imagem

 

 Pri odbere na odbernom bode Zásielkovne Z-point môžete prebrať objednaný tovar osobne. Cena prepravy na Z-point je 4 €. Doručenie je do 48 hodín od potvrdenia o odoslaní  objednávky počas pracovných dní. O naskladnení tovaru budete informovaný SMS správou a tovar máte uskladnený po dobu 7 kalendárnych dní. Pri nákupe nad 70 € je doručenie ZDARMA (neplatí pri uplatnení zliav a zľavových kupónov).

 

Prevádzkové hodiny:

Po, Pia   10:00 - 12:00   13:00 - 17:00 hod.

V prípade, že si želáte telefonicky alebo mailom objednať tovar nás prosím kontaktujte mailom na info@dancemaster.sk alebo telefonicky na +421 903 629 230