Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Sansha FR Duval pre začiatočníkov

  • Sansha FR Duval pre začiatočníkov

Sansha FR Duval pre začiatočníkov


Farba
Číslo EU dospelí
Box špičiek - šírka
Stielka
55.90 € Bez DPH: 46.58 €


Popis produktu


Najmodernejšie špice výrobcu Sansha.

Všeobecne tento typ baletných špíc má najpohodnejší, najpríjemnejší box (priestor, kde je predná časť chodidla). Veľmi je obľúbený u študentov konzervatórií v štandardnom prevedení. Preto sme prišli ako prví s myšlienkou, v ktorej nám výrobca Sansha vyšiel v ústrety. 

A o čo vlastne ide? Baletné špice s mäkkou a stredne tvrdou stielkou upravíme tak, aby postavenie na point nebolo tak naročné, a to znížením časti baletnej špice, tzv. nos. Členky, šľachy a spevnenie celého chodidla tak ide krôčik po krôčiku. Pokiaľ by bol zvolený štandardný model, vyšší nos by mohol spôsobiť preťaženie chodidla pri dlhšej záťaži. Pokiaľ má tanečnica už "od prírody" vysoký nárt, je vhodnejšia štandardná verzia baletných špíc. 

Baletné špičky sa neprelamujú. Stužky sa dokupujú zvlášť. Ide o užší model, všeobecne, preto doporučujeme pre úzke chodidlo začať so šírkou výrobcu M, pre stredne široké so šírkou W .... pre široké je vhodná šírka XX. Tieto baletné špice pre začiatočníkov vydržia dlhšie a sú pohodlnejšie než ostatné modely pre začiatočníkov značky Sansha. 

Pokiaľ nie je tovar skladom, dodanie, keďže ide o špeciálnu výrobu (musíme rešpektovať i technologické postupy)  tvrá 5-6 týždňov. 

 

Pohlavie Ženy
Obuv podrážka podrážka v celku
Kategória Baletné špice
Vek Dospelí
Materiál Satén -Satin
Stupeň pokročilosti Začiatočníci
Vlastnosť Podrážka koža
Stielka špičiek - tvrdosť Stielka tvrdosť - flexibilná
BOX špičiek - tvar BOX tvaru U, BOX tvaru V
Stielka špičiek dĺžka Stielka dĺžka 3/4

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Sansha FR Duval pre začiatočníkov”

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.