Dancemaster SK
Loading...

Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

FR Duval pre začiatočníkov

FR Duval pre začiatočníkov


Farba
Číslo EU dospelí SANSHA cm
Box špičiek - šírka
Stielka
64.90 € 79.20 € Bez DPH: 54.08 €

Strážca dostupnosti

Popis produktu


Najmodernejšie špice výrobcu Sansha.

Všeobecne tento typ baletných špíc má najpohodnejší, najpríjemnejší box (priestor, kde je predná časť chodidla). Veľmi je obľúbený u študentov konzervatórií v štandardnom prevedení. Preto sme prišli ako prví s myšlienkou, v ktorej nám výrobca Sansha vyšiel v ústrety. 

A o čo vlastne ide? Baletné špice s mäkkou a stredne tvrdou stielkou upravíme tak, aby postavenie na point nebolo tak naročné, a to znížením časti baletnej špice, tzv. nos. Členky, šľachy a spevnenie celého chodidla tak ide krôčik po krôčiku. Pokiaľ by bol zvolený štandardný model, vyšší nos by mohol spôsobiť preťaženie chodidla pri dlhšej záťaži. Pokiaľ má tanečnica už "od prírody" vysoký nárt, je vhodnejšia štandardná verzia baletných špíc. 

Baletné špičky sa neprelamujú. Stužky sa dokupujú zvlášť. Ide o užší model, všeobecne, preto doporučujeme pre úzke chodidlo začať so šírkou výrobcu M, pre stredne široké so šírkou W .... pre široké je vhodná šírka XX. Tieto baletné špice pre začiatočníkov vydržia dlhšie a sú pohodlnejšie než ostatné modely pre začiatočníkov značky Sansha. 

Pokiaľ nie je tovar skladom, dodanie, keďže ide o špeciálnu výrobu (musíme rešpektovať i technologické postupy)  tvrá 5-6 týždňov. 

 

Pohlavie Ženy
Podrážka typ podrážka v celku
Kategória Baletné špice
Vek Dospelí
Materiál Satén -Satin
Stupeň pokročilosti Začiatočníci, Mierne pokročilí
Stielka špičiek - tvrdosť Stielka tvrdosť - flexibilná, Stielka tvrdosť - stredne tvrdá
BOX špičiek - tvar BOX tvaru V
Stielka špičiek dĺžka Stielka dĺžka 1/1 celá
Nos výška krátky
Profil špičky Stredný
Bočná strana špičky Stredne vysoká
Platforma Široká
Šnúrky elastické
Podošev - materiál Koža

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „FR Duval pre začiatočníkov”

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.