Dancemaster SK
Loading...

Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Rummos Marylin, tango a salsa topánky

Rummos Marylin, tango a salsa topánky


Farba
Podpätok výška cm
Číslo EU dospelí Rummos cm
Šírka
129.90 € Bez DPH: 108.25 €

Strážca dostupnosti

Popis produktu


Tanečné topánky na latinskoamerické tance vyrobené v kombinácii striebornej kože a  GT9 zdobenej striebornými trblietkami. Špeciálna Rummos Ino-flex konštrukcia stielky tanečnej topánky z prírodného korku zabezpečuje dokonalú podporu nohy a tým znižuje aj únavu pri tanci. Táto farba patrí k najviac žiadaným u tanečníkov spoločenských tancov. Neruší nádherné kostýmy. Podpätok je vysoký 8 cm. Tento typ podpätku je rovný. Nižšie podpätky sú v dolnej časti jemne rozšírené.

Elite kolekcia je profesionálna tanečná obuv ručne vyrobená v Portugalsku  výrobcom Rummos pre všetkých tanečníkov, ktorí potrebujú viac ako tanečné topánky. Celá stavba tanečnej topánky je určená na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu na tanečnom parkete. Topánky sú určené na latinskoamerické tance. Najviac sa predávajú na Salsu, Tango a Kizombu. Všetky topánky značky Rummos sú vyrobené z dvojitého materiálu, ktorý je maximálne flexibilný, tlmí doskoky a zabezpečuje mimoriadne pohodlie. Elite Ingrid patria k najskvelejším tanečným topánkám vo svete. 


Pohlavie Ženy
Podrážka typ podrážka v celku
Vek Dospelí
Materiál Koža
Tanečný štýl Spoločenský tanec
Typ topánky Upevnenie na pracku, Sandále
Spoločenský tanec Latina, tango
Podošev - materiál Semišová koža

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Rummos Marylin, tango a salsa topánky”

100%