Dancemaster SK
Loading...

Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Rummos Elite Ingrid 044, svadobné topánky

Rummos Elite Ingrid 044, svadobné topánky


Farba
Podpätok výška cm
Číslo EU dospelí RUMMOS UK size US size cm
Šírka
129.90 € Bez DPH: 108.25 €

Strážca dostupnosti

Popis produktu


Krásna svadobná obuv. Nádherné sandále T-Strap s kamienkami. Sú ručne vyrobené z najlepšieho, jemného hodvábneho saténu. Päta je perfektne vyvážená pre úžasnú stabilitu a podporu chodidla. Pohľad na vaše nohy bude ohromujúci. Opätok je vysoký 7.6 cm. Farba topánok nie je čisto biela,  má odtieň ivory.

Elite kolekcia je profesionálna tanečná obuv ručne vyrobená výrobcom Rummos pre všetkých tanečníkov, ktorí potrebujú viac ako tanečné topánky. Celá stavba tanečnej topánky je určená na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu na tanečnom parkete. Topánky sú určené na latinskoamerické tance. Najviac sa predávajú na Salsu, Tango a Kizombu. Všetky topánky značky Rummos sú vyrobené z dvojitého materiálu, ktorý je maximálne flexibilný, tlmí doskoky a zabezpečuje mimoriadne pohodlie. Elite Ingrid patria k najskvelejším tanečným topánkám vo svete. 


Pohlavie Ženy
Podrážka typ podrážka v celku
Vek Dospelí
Materiál Satén -Satin
Tanečný štýl Spoločenský tanec
Výška podpätku 5cm/2" - 8cm/3"
Typ topánky Upevnenie na pracku, Sandále
Spoločenský tanec Latina, tango
Podošev - materiál Semišová koža

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Rummos Elite Ingrid 044, svadobné topánky”

100%