Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Rummos Elite Ingrid 044 Kizomba, svadobné topánky

Rummos Elite Ingrid 044 Kizomba, svadobné topánky


Farba
Číslo EU dospelí RUMMOS UK size US size cm
Šírka
Opätok výška
139.90 € Bez DPH: 116.58 €


Popis produktu


Krásna svadobná obuv. Nádherné sandále T-Strap s kamienkami. Sú ručne vyrobené z najlepšieho a z jemného hodvábneho saténu. Päta je perfektne vyvážená pre úžasnú stabilitu a podporu chodidla. Pohľad na vaše nohy bude ohromujúci. Tento model má podrážku vhodnú na kizombu vyrobenú z kravskej kože. 

Elite kolekcia je profesionálna tanečná obuv ručne vyrobená výrobcom Rummos pre všetkých tanečníkov, ktorí potrebujú viac ako tanečné topánky. Celá stavba tanečnej topánky je určená na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu na tanečnom parkete. Topánky sú určené na latinskoamerické tance. Najviac sa predávajú na Salsu, Tango a Kizombu. Všetky topánky značky Rummos sú vyrobené z dvojitého materiálu, ktorý je maximálne flexibilný, tlmí doskoky a zabezpečuje mimoriadne pohodlie. Elite Ingrid patria k najskvelejším tanečným topánkám vo svete. 


Pohlavie Ženy
Obuv podrážka podrážka v celku
Vek Dospelí
Materiál Satén -Satin
Tanečný štýl Spoločenský tanec
Výška podpätku 5cm/2" - 8cm/3"
Typ topánky Upevnenie na pracku, Sandále
Spoločenský tanec Latina, tango

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Rummos Elite Ingrid 044 Kizomba, svadobné topánky”

100%