Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

Hodnotili nás

Nadežda Spišáková, riaditeľka školy

20. 04. 2016
"Pán Hrabánek nás oslovil,hádam pred rokom. Keď sme sa rozhodli organizovať 4.ročník tanečnej súťaže vscénickom tanci (Humenné - srdcom - pohybom), bol veľmi ochotný pripraviť prevýhercov mimoriadne ceny. Ústretovosť, široká ponuka tovaru a ochota sú dnespredpokladom aj ďalšej našej spolupráce."

Nadežda Spišáková, SZUŠ Múza


Mgr.art. Adam Kavec, PhD.

17. 04. 2016
"S predajňou Dancemaster.sk spolupracujeme už od jejvzniku. Jej predajcovia sú flexibilní a ochotní pomôcť. V prípade, že nenájdemeto, čo potrebujeme, sú ochotní nájsť alternatívne riešenie. Držím im palce averím, že získajú ďalších spokojných zákazníkov ako sme my." 

Mgr.art. Adam Kavec, PhD.

Elledanse

20. 04. 2016
"Spoluprácu s Dancemastersme nadviazali nedávno. Za ten čas môžeme hovoriť len o spokojnosti. V každom ohľade nám majitelia vyšli v ústrety, prejaviliochotu, profesionálny prístup. Dancemaster ponúka  kvalitné produkty pretanečnú verejnosť za prijateľné a dostupné ceny. Kvalitný balíček služieb načasnás len utvrdzujú v tom, že v spolupráci budeme pokračovať."

Prajeme veľa úspechova spokojných zákazníkov 

elledanse, Mgr. art. Miroslava Iľanovská 


DANCE MASTER TEASER

 

 
Top