Dancemaster SK
Loading...

Ahoj, pre skvalitnenie poskytovaných služieb využívajú naše stránky súbory cookie. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú umietené v počítači alebo zariadení pri návšteve nášho webu ...

Bloch Grace, baletné špičky

Bloch Grace, baletné špičky


Farba
Číslo EU dospelí BLOCH cm
Box špičiek - šírka
69.90 € 83.40 € Bez DPH: 58.25 €

Strážca dostupnosti

Popis produktu


Grace - nádherné meno pre baletné špičky od Blocha, ktoré sa vyznačujú skutočnou ľahkosťou. Patria doteraz k najľahším modelom, ktoré Bloch vyrobil, no zároveň poskytujú oporu. Tvar boxu je elegantný, navrhnutý tak, aby zabezpečil istotu a pohodlie zároveň. 

Bloch prišiel s revolučným typom baletných špičiek, umožňujúcim ľahší a plynulý prechod cez relvé na pointe, tzv. "Relevease". Strategicky umiestnené odpruženie poskytuje dokonalé tlmenie nárazov a pocit športovej obuvi. Nos má nádherne tvarovanú, odstupňovanú špičku vyrobenú z dlhotrvajúcich prírodných materiálov a receptúry Bloch A-paste pre vynikajúci výkon a podporu chodidla. 

Vysoko kvalitný saténový zvršok má super pohodlnú podložku, ktorá vám dáva pocit športovej tenisky :-). 

Grace má extrémne vyrovnanú platformu, ktorá vám poskytuje vynikajúcu stabilitu a rovnováhu vo všetkých smeroch. Má vnútorne odpruženú špičku pre neuveriteľný komfort a technológiu tzv. tichej špičky. 

Stuhy a elastické výrobky sa predávajú samostatne. S0161L

 

 

 

Pohlavie Ženy
Kategória Baletné špice
Stupeň pokročilosti Pokročilí
BOX špičiek - tvar BOX tvaru U
Stielka špičiek dĺžka Stielka dĺžka 1/1 celá

Hodnotenie produktu


Spokojnosť zákazníkov s „Bloch Grace, baletné špičky”

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.