Recenzie


Najčítanejšie

Naše veľkosti sedia ako uliate

Akú veľkosť mám objednať? Bude mi to sedieť? Premerala som dĺžku chodila, chcem objednať podľa cm.....Niekedy mi sedí veľkosť S, niekedy M, niekedy 38 niekedy 37, aká mi bude sedieť..?Achilovu pätou každého  internetového obchodu je nemožnosť vyskúšania tovaru pred kúpou. Plne súhlasíme s pochybnosťami, ktoré máte, pokiaľ už tovar nekupujete po druhý krát a osobne nepoznáte jeho vlastnosti. Samozrejme zákon o nákupe na diaľku umožňuje výmenu alebo vrátenie tovaru, ale lepšie určite je,..

Čítať viac

Ako správne vybrať topánky na step?

Ahoj, volám sa Igor Bezdieniezhnykh, som niekoľkonásobný majster a vicemajster Českej republiky, majster Ukrajiny, majster Ruska, majster Európy, majster a dvojnásobný vicemajster Sveta v stepe. Momentálne učím na konzervatóriu "Taneční centrum Praha" a tiež pôsobím ako lektor/choreograf v "Tap Academy Prague". Viac sa o mne môžete dozvedieť na instagrame @Dr.Tap  prípadne FB profil Igor Bezdieniezhnykh. Rád by som sa s vami podelil o moje skúsenosti s výberom tých najle..

Čítať viac

Prečo je tanec rovnako dôležitý predmet ako m...

Sir Ken Robinson, patrón the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a telesná aktivita, by mali mať na školách rovnakú rolu, ako má matematika, veda alebo iné predmety. Tvrdí, že tanec môže dokonca zlepšiť úspešnosť žiakov v iných predmetoch. Reakcie na toto tvrdenie na seba nenechali dlho čakať. Mnohé poli pozitívne, ale zároveň sa stretol aj s neveriacimi, či posmešnými. DEFINÍCIA TANCAAk by sme mali definovať tanec hovoríme o fyzickom vyjadrení vzťahov, pocitov a nápadov prostred..

Čítať viac

7 najčastejších chýb pri výbere baletnej špič...

Ako spoznáme na prvý pohľad, že baletná špička nie je tá správna ?  Vyznať sa v spleti rôznych modelov baletných špičiek od rôznych overených výrobcov môže byť zložité....Uvedieme teraz niekoľko príkladov, podľa ktorých poznáte, že tie, ktoré skúšate nie sú pre Vás tie pravé..1.       Vykrivená stielka – twisting shanksAk stojíte na point a stielka je nakrivo, smeruje na stranu a nie je pekne rovná, v línii chodidla, môže to znamen..

Čítať viac

Najnovšie

Recenzie

Capezio Tap sonic recenzia

Ahoj tanečníci,dnes sa s vami chcem podeliť o svoju skúsenosť so stepkami značky Capezio - Tap sonic. Veľmi ďakujem "Dance Master" za túto príležitosť! No a teraz už idem na svoju recenziu. Tieto stepky majú ako dobré stránky tak i negatívne Čo je pozitívneNaprosto vynikajúci zvuk plieškov !!! Jedny z najviac hlasitých úderov, ktoré som zažil a pre začínajúcich stepárov je to skvelá voľba, pretože začiatočník nemá dosť hlasité údery.Tiež, tieto topánky sú tak ľahké a vôbec necítite, že..

Čítať viac Jún 01, 2021

Tipy a triky

MDM baletné cvičky pre plochú nohu

Máte plochú nohu?Isto sa s touto skutočnosťou dá žiť. Dokonca trvalým cvičením môžeme dosiahnuť i výrazné zlepšenie. Plochá noha je však estetickou vadou na výkone profesionála a prináša so sebou i ďalšie zdravotné riziká vo forme nesprávneho postavenia nohy v kotníku, kolene a následne celej podpornej sústavy. Máme pre Vás prevratnú, patentovanú novinku. Baletné cvičky od austrálskeho výrobcu MDM sú vyrábané s unikátnou ortopedickou vložkou, ktorá "núti" tanečníka uržiavať správny postoj.&..

Čítať viac Marec 02, 2020

Recenzie

Recenzia na jazzové topánky Capezio JAG

CAPEZIO JAG PP15, kúpiť TU Možno sa pýtate prečo toľko humbuku okolo jedných jazzoviek? Odpoveď je jednoduchá - ak je niečo skutočne vynikajúce rád tomu robím promo.Keď sme po prvý krát naskladnili tieto jazové topánky tmal som ich hodnú chvíľu rozbalené na stole a "vytešoval" som sa z nich :) Môj názor mi potvrdilii aj mamičky, ktorých deti tancujú už niekoľko rokov štýl disco dance a kupujú si výhradne tento model. Na prvý pohľad vidno, že ide o vysoko kvalitnú obuv.  Tanečné topánky sú..

Čítať viac Jún 01, 2016

Recenzie

Cvičky pre všetkých tanečníkov

Sansha Silhouette 3C tanečné cvičky určené pre začínajúcich aj pokročilých tanečníkov. Pre mladších tanečníkov sú určené veľmi podobné baletné cvičky s označením "Tutu". Tie sa vyrábajú od najmenšieho čísla 21 do veľkosti 39. Pre deti s väčšou nôžkou alebo pre skúsenejších tanečníkov sú určené práve "Silhouetky". Vyrábajú sa od čísla 33 do čísla 47. Z čoho su Sansha Silhoutte 3C vyrobené?Sú vyrobené zo špeciálneho plátna, ktoré kopíruje kontúry vašej nohy. Baletná cvička má po oboch stranách cho..

Čítať viac Marec 09, 2016

Recenzie

Sneakers pre skutočnú tanečnú radosť

Sansha - známy francúzky výrobca tanečného oblečenia vyrába tanečnú obuv, najmä sneakery pod obchodnou značkou SKAZZ. Sneakery Skazz Dyna-Mesh S36M patria k obľúbeným modelom tanečných topánok - sneakerov. Vrchná časť je zo semišu v kombinácii s mesh tkaninou, ktorá zabezpečuje priedušnosť tanečnej topánky. Podrážka je delená, gumová, s nízkym profilom. Špeciálne bočné popruhy podporujú krivky klenby. Tanečné topánky sú vhodné na tréningy muzikálového tanca, ľudového tanca, zumby a podobne...

Čítať viac Február 17, 2016
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)

FacebookInstagram


Aktuálna Akcia


Nakupovať