Recenzie


Najčítanejšie

Naše veľkosti sedia ako uliate

Akú veľkosť mám objednať? Bude mi to sedieť? Premerala som dĺžku chodila, chcem objednať podľa cm.....Niekedy mi sedí veľkosť S, niekedy M, niekedy 38 niekedy 37, aká mi bude sedieť..?Achilovu pätou každého  internetového obchodu je nemožnosť vyskúšania tovaru pred kúpou. Plne súhlasíme s pochybnosťami, ktoré máte, pokiaľ už tovar nekupujete po druhý krát a osobne nepoznáte jeho vlastnosti. Samozrejme zákon o nákupe na diaľku umožňuje výmenu alebo vrátenie tovaru, ale lepšie určite je,..

Čítať viac

Prečo je tanec rovnako dôležitý predmet ako m...

Sir Ken Robinson, patrón the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a telesná aktivita, by mali mať na školách rovnakú rolu, ako má matematika, veda alebo iné predmety. Tvrdí, že tanec môže dokonca zlepšiť úspešnosť žiakov v iných predmetoch. Reakcie na toto tvrdenie na seba nenechali dlho čakať. Mnohé poli pozitívne, ale zároveň sa stretol aj s neveriacimi, či posmešnými. DEFINÍCIA TANCAAk by sme mali definovať tanec hovoríme o fyzickom vyjadrení vzťahov, pocitov a nápadov prostred..

Čítať viac

10 čudných zvykov, ktoré majú všetci tanečníc...

Myslíme si, že tanečníci tvoria medzi ľuďskou rasou úplne nový druh. Vyvodili sme to z toho, že naše každodenné zvyklosti, pripadajú našim netanečným kamarátom úplne divné a nedokážu ich pochopiť. V tomto blogu Vám prinášame 10 vtipných každodenných zvykov, ktorými sa ako tanečník určite stotožníš. Nevieme sa prestať hýbaťNekonečné vrtenie je jednoducho zapísané v našom DNA! Neustále sa hýbeme, skáčeme, alebo skúšame novú choreografiu. V niektorých situáciách to môže byť aj zahanbujúc..

Čítať viac

20 vecí, ktoré by si určite nemal povedať svo...

Je strašne veľa vecí, ktoré môžete povedať svojmu tanečnému lektorovi, ale niekedy je dobré mať zoznam ako tento, ktorý vám odpovie na vaše obavy skôr, než otázku položíte.Toto je zoznam, vďaka ktorému dostaneš vopred odpovede. 1. Moje nohy sú obe ľavé. Vedci dokázali, že to nie je pravda. Vo veľkej časti prípadov je to len o tom, že treba viac trénovať a pracovať na tanečných zručnostiach intenzívnejšie. 2. Unavujú ma tí noví šudenti. Nebolo to tak dávno, keď ty sám si bol/a novým študentom. Ne..

Čítať viac

Najnovšie

Tipy a triky

MDM baletné cvičky pre plochú nohu

Máte plochú nohu?Isto sa s touto skutočnosťou dá žiť. Dokonca trvalým cvičením môžeme dosiahnuť i výrazné zlepšenie. Plochá noha je však estetickou vadou na výkone profesionála a prináša so sebou i ďalšie zdravotné riziká vo forme nesprávneho postavenia nohy v kotníku, kolene a následne celej podpornej sústavy. Máme pre Vás prevratnú, patentovanú novinku. Baletné cvičky od austrálskeho výrobcu MDM sú vyrábané s unikátnou ortopedickou vložkou, ktorá "núti" tanečníka uržiavať správny postoj.&..

Čítať viac Marec 02, 2020

Recenzie

Cvičky pre všetkých tanečníkov

Sansha Silhouette 3C tanečné cvičky určené pre začínajúcich aj pokročilých tanečníkov. Pre mladších tanečníkov sú určené veľmi podobné baletné cvičky s označením "Tutu". Tie sa vyrábajú od najmenšieho čísla 21 do veľkosti 39. Pre deti s väčšou nôžkou alebo pre skúsenejších tanečníkov sú určené práve "Silhouetky". Vyrábajú sa od čísla 33 do čísla 47. Z čoho su Sansha Silhoutte 3C vyrobené?Sú vyrobené zo špeciálneho plátna, ktoré kopíruje kontúry vašej nohy. Baletná cvička má po oboch stranách cho..

Čítať viac Marec 09, 2016

Recenzie

Sneakers pre skutočnú tanečnú radosť

Sansha - známy francúzky výrobca tanečného oblečenia vyrába tanečnú obuv, najmä sneakery pod obchodnou značkou SKAZZ. Sneakery Skazz Dyna-Mesh S36M patria k obľúbeným modelom tanečných topánok - sneakerov. Vrchná časť je zo semišu v kombinácii s mesh tkaninou, ktorá zabezpečuje priedušnosť tanečnej topánky. Podrážka je delená, gumová, s nízkym profilom. Špeciálne bočné popruhy podporujú krivky klenby. Tanečné topánky sú vhodné na tréningy muzikálového tanca, ľudového tanca, zumby a podobne...

Čítať viac Február 17, 2016
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

FacebookInstagram


Aktuálna Akcia
Nakupovať