Prednedávnom nás navštívil náš vzácny obchodný partner zo značky Capezio. Vypytovali sme sa ho na samotnú značku, ale aj na novinky, ktoré k nám so sebou z Anglicka priniesol. My sme už novinky videli a poviem Vám, máte sa na čo tešiť.

História vs súčasnosť

Capezio je značka, ktorá začínala už v roku 1897 v New Yorku s výrobou profesionálnych baletných špičiek pre obrovské New Yorkské divadelné scény a známe tanečné tváre. Keď sme sa Paula opýtali na Capezio v súčasnosti, už dávno sa stali špecialistami nielen v obúvaní, ale aj obliekaní tanečníkov rôznych tanečných štýlov. Capezio komplexne prináša potešenie pre tanečníkov jazzu, stepu, moderny, či baletu.


Zákazník na prvom mieste

V Capeziu pracujú nielen tanečníci, ktorí sa vyznajú do toho, čo každý tanečník potrebuje, ale aj profesionáli z oblasti dizajnu, materiálov, spracovaní kože a elastických materiálov. Najímajú si ľudí, ktorí sa neboja skúšať nové veci a riešiť aj malé problémy. Okrem tímu špecialistov, Capezio stavia na názore zákazníka. Naslúcha ľuďom, ich túžbam, potrebám a snaží sa tomu prispôsobovať svoje produkty. Práve to je pre Capezio charakteristické, každý rok prinesie na trh niečo nové a vytvára trendy.

Komfort a kvalita

Pri vytváraní novej kolekcie zistili, že aktuálnou najvyhľadávanejšou vlastnosťou tanečnej obuvi je komfort. To sa stalo aj v Capeziu prioritou číslo jedna. Z tohto snaženia vyvinuli extrémne elastické jazzové topánky, ktoré sa prispôsobia nohe tanečníka podobne, ako to robia ponožky. Tieto Capezio Pure Knit jazz shoe sú veľmi ľahké, pružné a dokonca si dali záležať aj na atraktívnom dizajne.


Deti chcú vyzerať ako rodičia

V prípade tanečného oblečenia Capezio dbalo na viacero faktorov a to nielen jedinečný vzhľad, ale aj starostlivosť o produkty. Nová kolekcia prináša kvalitné materiály, ktoré si zachovávajú po vypratí  svoje žiarivé farby, elasticitu a tvar a takisto sú pohodlné na nosenie, keďže tanečníci v nich trávia väčšinu svojho času.

Paul priznal, že sú v tíme hrdí na nový trend, ktorí v celosvetovo odpozorovali. Je to trend dvojičiek, pri ktorom sa malí tanečníci snažia pripodobniť svojim dospelým tanečným idolom. Tento trend teda okamžite prijali a začali z jednotlivých modelov vyrábať viacero veľkostí od detí, až po dospelých. Dali tak malým tanečníkom hmatateľnú motiváciu k vytrvalej práci, čo je nám veľmi sympatické.


Obuv, oblečenie a doplnky pre tanečníkov od tejto značky nájdete v kategórii Capezio


Nové produkty sme mali možnosť ohmatať a vyskúšať a ak by sme Vám ju mali predstaviť jedným slovom, bolo by to ,,Uau“. A to z jediného dôvodu. Akonáhle, keď sme produkty rozbaľovali, toto slovo sa nieslo a niekoľkokrát ozývalo miestnosťou. Sme zvedaví, aké budú Vaše reakcie. Z tejto spolupráce sme nadšení a je nám cťou pracovať so svetovou špičkou a prinášať ju do našich končín pre Vás.

Novinky z dielne Capezio očakávajte počas zimnej sezóny a na jar roku 2019.