LETNÁ SÚŤAŽ

PRE VŠETKÝCH POHYBOVÝCH NADŠENCOV A TANEČNÍKOV

Ďakujeme za všetky zapojené fotografie

O SÚŤAŽI

Kdekoľvek ste toto leto boli, na pláži, na lodi, v záhradke, u svojich starých rodičov, či v tábore, odfotili ste sa v tej NAJ - originálnejšej, umeleckejšej, divokejšej alebo kurióznejše tanečnej póze a hrali ste o fantastické ceny. Videli sme ako vám tanec spríjemňoval letné chvíle doma a v zahraničí.

PRAVIDLÁ
2. KOLA
SÚŤAŽE

Na našom facebooku vyberáme zo všetkých prihlásených fotografií jednu - najkreatívnejšiu a najlepšiu, ktorá získa hlavnú cenu - letenky a vstupenky pre dve osoby na jeden z najväčších tanečných festivalov Move it 2019 v Londýne.

Priebeh súťaže od 17.9. - 21.9.2018 HLASOVAŤ

VÝSLEDKY
1. KOLA
SÚŤAŽE

winner-2 winner-1 winner-3
winner-2 winner-1 winner-3

VÝSLEDKY
1. KOLA
SÚŤAŽE

VÝHRY
A CENY

HLAVNÁ CENA Letenka a vstupenka na festival
MOVE IT v Londýne pre dve osoby
3 x POUKAZ NA NÁKUP v hodnote 200 € , 100 € a 50 €
3 x Darčekové predmety od spoločnosti Dance Master
DARČEK PRE KAŽDÉHO Zľava na nákup tovaru v hodnote 10 %

Najväčší a najlepší tanečný festival vo Veľkej Británii. Oslavuje všetky formy tanca a divadelného umenia počas troch dní. MOVE IT ponúka program pre každeho diváka, umelca, učiteľa a profesionála. Program je plný tanečných predstavení, workshopov, výstav, kariérnych príležitostí a debát. Zúčastnite sa 15. ročníka aj vďaka letnej súťaži s Dance Master.
Viac info o MOVE IT na www.moveitdance.co.uk

Zapojené fotografiepodmienky súťaže: Organizátor súťaže je Alma Mater s.r.o. Zaslaním fotografie súhlasíte s podmienkami súťaže ,,Tancuj okolo sveta,, ako aj s uverejnením zaslanej fotografie na našich oficiálnych webstránkach a na sociálnych sieťach. Fotografie môžu byť použité na marketingové účely šírené internetovou formou. Výhercov súťaže určí hlasovanie návštevníkov tejto web stránky - konečné poradie tzv. hlasov, ktoré sú zobrazené pri každej fotografii. Prvé tri fotografie s najvyšším počtom hlasov získajú poukaz na nákup tanečných potrieb v predajni Dance Master a darčekové predmety. Konečné žrebovanie na facebook stránkach spoločnosti Dance Master prinesie zo všetkých prihlásených fotografií jedného, ktorý vyhrá letenku a vstupenku na festival MOVE IT v Londýne pre dve osoby. Na výhru neexistuje právny nárok. Spoločnosť sa zaväzuje chrániť vaše osobné údaje, ktoré nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s aktuálne platným zákonom o ochrane osobných údajov. Zmena podmienok je vyhradená.