LETNÁ SÚŤAŽ

PRE VŠETKÝCH POHYBOVÝCH NADŠENCOV A TANEČNÍKOV

ZAPOJ SA A HRAJ O SKVELÉ CENY

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Kdekoľvek toto leto budeš, na pláži, na lodi, v záhradke, u svojich starých rodičov, či v tábore, odfoť sa v tej NAJ - originálnejšej, umeleckejšej, divokejšej alebo kurióznejše tanečnej póze a hraj o fantastické ceny. Chceme vidieť ako ti tanec spríjemňuje letné chvíle doma a v zahraničí.

Nezabudni, že nápadom a kreativite sa medze nekladú !

PRAVIDLÁ
1. KOLA
SÚŤAŽE

Každá schválená fotografia bude zaradená do hlasovania o najvyšší počet hlasov. Každý účastník a teda autor fotografie zapojený do našej súťaže od nás získava darček v podobe zľavového kupónu na nákup tanečného oblečenia, obuvi a doplnkov.

Fotky autorov, ktoré sa umiestnia na prvých troch miestach s najvyšším počtom hlasov získajú poukážky na nákup a darčekové predmety od spoločnosti Dance Master.

Priebeh súťaže od 1.7. 2018 do 7.9.2018

PRAVIDLÁ
2.KOLA
SÚŤAŽE

Po vyhodnotení prvého kola súťaže budeme spoločne na našom facebooku zo všetkých fotografií vyberať jednu - najkreatívnejšiu a najlepšiu fotografiu, ktorá získa hlavnú cenu - letenky a vstupenky pre dve osoby na jeden z najväčších tanečných festivalov
MOVE IT 2019 v Londýne.

Priebeh súťaže od 17.9.2018 do 21.9.2018

PRAVIDLÁ
2.KOLA
SÚŤAŽE

VÝHRY
A CENY

HLAVNÁ CENA Letenka a vstupenka na festival
MOVE IT v Londýne pre dve osoby
3 x POUKAZ NA NÁKUP v hodnote 200 € , 100 € a 50 €
3 x Darčekové predmety od spoločnosti Dance Master
DARČEK PRE KAŽDÉHO Zľava na nákup tovaru v hodnote 10 %

KTO
SA MÔŽE
PRIHLÁSIŤ

Prihlásiť sa a zapojiť sa do súťaže môže každý bez rozdielu veku a pohlavia. Súťaž je otvorená pre všetkých: pohybových nadšencov, tanečníkov z rôznych tanečných štýlov, amatérov aj profesionálov a aj pre účastníkov pohybového športu (gymnastika, mažoretky, rozlieskavačky).

TRI PODMIENKY

1. trvalý pobyt na území Slovenskej republiky

2. autor fotografie sa môže zapojiť do súťaže len s jednou fotografiou

3. fotky môžete zasielať počas celej doby trvania prvého kola súťaže

KTO
SA MÔŽE
PRIHLÁSIŤ

PRIDAŤ
FOTKUPRIPOJIŤ PRÍLOHUVyplňte formulár
a pridajte fotografiu.
Po prekontrolovaní
bude pridaná na stránku
a môžete súťažiť.

Súťažné fotografie

Hlasuj za svojho favorita kliknutím na fotografiu

viac fotografií

Najväčší a najlepší tanečný festival vo Veľkej Británii. Oslavuje všetky formy tanca a divadelného umenia počas troch dní. MOVE IT ponúka program pre každeho diváka, umelca, učiteľa a profesionála. Program je plný tanečných predstavení, workshopov, výstav, kariérnych príležitostí a debát. Zúčastnite sa 15. ročníka aj vďaka letnej súťaži s Dance Master.
Viac info o MOVE IT na www.moveitdance.co.uk

ČASTO
KLADENÉ
OTÁZKY

Musím byť na fotke iba ja? Nie, na fotke môžete byť celá rodina, tanečná skupina alebo trieda. Môžem poslať iba jednu fotku? Áno, na jedno meno (autora) je možné zaslať iba jednu fotografiu. Musí mi byť na fotke vidno tvár? Rozhodnutie nechávame na teba, čím osobnejšia fotka bude, tým väčšia šanca, e sa tvoja tvár prihovára hlasujúcim. Môžem fotografiu zdieľať na sociálnych sieťach? Musíš, tým zvyšuješ šance na svoju výhru. Zdieľanie sa však nepočíta ako hlas. Môže hlasovať za moju fotografiu aj moja babka? V prvom kole je pri hlasovaní potrebné mať e-mailovú adresu, v druhom facebook. Takže ak je babka online, hlasovať musí. Môžem súťažiť ak som zákazníkom obchodu Dance Master? Jasné. Súťažiť môže každý občan Slovenska. Počas leta ostávam doma, čo mám robiť? Kľudne sa postav v obývačke na hlavu, odfoť sa, zapoj sa do súťaže a je to vybavené.
podmienky súťaže: Organizátor súťaže je Alma Mater s.r.o. Zaslaním fotografie súhlasíte s podmienkami súťaže ,,Tancuj okolo sveta,, ako aj s uverejnením zaslanej fotografie na našich oficiálnych webstránkach a na sociálnych sieťach. Fotografie môžu byť použité na marketingové účely šírené internetovou formou. Výhercov súťaže určí hlasovanie návštevníkov tejto web stránky - konečné poradie tzv. hlasov, ktoré sú zobrazené pri každej fotografii. Prvé tri fotografie s najvyšším počtom hlasov získajú poukaz na nákup tanečných potrieb v predajni Dance Master a darčekové predmety. Konečné žrebovanie na facebook stránkach spoločnosti Dance Master prinesie zo všetkých prihlásených fotografií jedného, ktorý vyhrá letenku a vstupenku na festival MOVE IT v Londýne pre dve osoby. Na výhru neexistuje právny nárok. Spoločnosť sa zaväzuje chrániť vaše osobné údaje, ktoré nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s aktuálne platným zákonom o ochrane osobných údajov. Zmena podmienok je vyhradená.